Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

POMOČ PRI NAKUPU KAMERE!

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Digitalna elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ljupka
Novinec


Pridružen/-a: Čet Jan 2005 16:46
Prispevkov: 4

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 20, 2005 4:54 pm    Naslov sporočila: POMOČ PRI NAKUPU KAMERE! Odgovori s citatom

Lep pozdrav vsem! Sem totalni laik na tem področju, rada bi pa kupila digitalno kamero za snemanje domačih video-v. Na kaj moram pazit, ko gre za kakovost in funkcionalnost, katera znamka je ok? Namreč, iščem ugodno razmerje med kvaliteto in ceno.
V naprej, hvala vsem!
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bray
Profesionalec


Pridružen/-a: Čet Jun 2004 15:42
Prispevkov: 63

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 20, 2005 5:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moj predlog...Canon ali Sony....ostalo je pa stvar denarja. Kolko denarja si pripravljena odstet za to? Wink
_________________
"I didn't know it was impossible when I did it."
http://bray.velenje.cx/avr/terminal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ljupka
Novinec


Pridružen/-a: Čet Jan 2005 16:46
Prispevkov: 4

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 20, 2005 5:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ojla Very Happy
Jah ... tam do 150.000 sit največ
Mi lahko poveš kašne modele od canona in sony-a, če mogoče poznaš?
Hvala ti
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bray
Profesionalec


Pridružen/-a: Čet Jun 2004 15:42
Prispevkov: 63

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 21, 2005 1:53 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Huh...pa ravno 150 je taka cifra, da si nekje vmes. Smile

recimo od Canona...pri Sonyu je najbrz podobna zgodba...

Canon DM MV-700i za priblizno 120.000 SIT
To je bol osnovni model. Ampak ce nisi prevec zahtevna bo cisto vredu.
Ne omogoca zajemanja slik (podobno kot digitalni fotoaparati).

Canon DM MV-X200i za priblizno 200.000 SIT
Velik vec funkcij. Tudi zajemanje slik. USB vmesnik, stabilizator slike,...
Zraven dobis tud program in kartico za racunalnik in lahko obelujes posnetke.

Ce bos samo snemala in potem gledala na TVju pol je prvi dovolj. Ce pa se hoces se malo igrat in nardit se kako fotko pa dodaj se mal cekinov in kupi drugo varjanto.

upam, da sem kaj pomagal Smile

_________________
"I didn't know it was impossible when I did it."
http://bray.velenje.cx/avr/terminal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Lojz
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 17:46
Prispevkov: 62
Kraj: Koroška

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 21, 2005 8:15 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi tale JVC digitalna video kamera GR-D53 ni slaba ( cca 140.000) ali pa
kamera CANON MV750i - tudi za okoli 145 kSIT.
Poglej malo na:
http://www.nakupovanje.net/catalog/p1102102-jvc-digitalna-videokamera-video-kamera-jvc-gr-d53-.html
in
http://www.nakupovanje.net/customer/product.php?productid=1101752&cat=&page=1

_________________
LP
Lojz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ljupka
Novinec


Pridružen/-a: Čet Jan 2005 16:46
Prispevkov: 4

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 21, 2005 10:38 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Very Happy Najlepša hvala obema!!! Wink

Mislim, da bo to dovolj ... samo še odločit se moram!

LP pa uživajta!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bray
Profesionalec


Pridružen/-a: Čet Jun 2004 15:42
Prispevkov: 63

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 21, 2005 12:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Cist slucajno sem nasel se tole...

Test videokamer Canon MV-750i, MVX-250i, MVX-20i
http://www.e-fotografija.com/artman/publish/article_530.shtml

_________________
"I didn't know it was impossible when I did it."
http://bray.velenje.cx/avr/terminal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Bozo
Novinec


Pridružen/-a: Čet Apr 2004 17:59
Prispevkov: 7

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 21, 2005 12:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JVC, zelo zelo sem zadovoljen poleg sem še nabavil Pinacle studio za digitalno obdelavo videa na domačem računalniku po obdelavi zadevo pošljem lahko na viderekorder, VCD ali DVD rekorder ali pa se lahko predvaja kar iz računalnika. Rezultat tega je daje videu dodan še dodatni zvok podnapisi efekti skratka nevjertna zadeva...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 21, 2005 1:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hoj,

Canon MV630i se tudi zelo dobro obnese, poleg je bil brezplačen Pinacle program. Najceneje je bilo takrat pri www.enaa.com.

Mimogrede Bozo, ali si že poizkusil poleg videa dodati tudi zvok iz tvojega mikrofona. Meni je vse jasno, samo zvoka pa ne znam pripeti zraven... vse deluje, kot bi moralo, VU meter utripa tako kot govorim, ampak posname se pa ne. Ali je potrebna kakšna dodatna nastavitev?

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ljupka
Novinec


Pridružen/-a: Čet Jan 2005 16:46
Prispevkov: 4

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 21, 2005 4:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Še enkrat HVALA vsem! Very Happy

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mi3ha
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 15:13
Prispevkov: 51
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 22, 2005 7:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Načeloma so vse kamere digitalne vredu, problem pa se pojavi v temnih prostorih tam pa se pojavijo neke moteče bele pike, kamera DM MV-700i stane res da 100k (Merkur) a kvaliteta???Hm, prej opisano!Tako da raje nad to oznako 750 je že bolje in poleg tega dubiš tudi pinnacle 9 + kartico DV in torbico tako da to se sploača upam pa da ta akcija še velja.Poleg tega pa tudi brezplačni dvodnevni tečaj!Poglej na canon.si
_________________
Miha
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
jazavac
Mojster


Pridružen/-a: Ned Jan 2005 11:35
Prispevkov: 23
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 22, 2005 8:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo!
Svetujem, da se oglasiš na Avtenta servisu na Šmartinski 106 (nasproti bivše Emonine poslovne stavbe), vprašaš za možakarja po imenu Miha in se z njim pogovoriš o Canonovih kamerah. Mož obvlada.

Lep pozdrav
Jani
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Bozo
Novinec


Pridružen/-a: Čet Apr 2004 17:59
Prispevkov: 7

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 24, 2005 3:17 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za Jureta, zvoka iz mikrofona res nisem dodajal kaj če ga prej posnameš in ga potem dodaš, zaenkrat nisem imel te potrebe bom pa probal ko ulovim kaj časa. Canon ne vem kater model sem imel kupljeno v Nemčiji in je poleg dveh popravil po tretjem vrnjen denar tako da sem zelo razočaran nad njo. Pinacle studio sem kupil z kartico za zajem in izvoz videa tudi v analogni obliki cena nekaj nad 70 tisočaki
LP
Božo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Digitalna elektronika Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group