Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nov Forum revije Svet elektronike
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Urednikov kotiček
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2004 10:11 am    Naslov sporočila: Nov Forum revije Svet elektronike Odgovori s citatom

Lep pozdrav!

Že kar nekaj mesecev nazaj smo na našem starem Forumu debatirali o njegovi obliki in pomanjkljivostih. Končno smo tudi v reviji Svet elektronike uporabili PHP Forum.

Kaj napisati ob otvoritvi novega Foruma razen tega, da mu želimo to, da se dobro prime? No nekaj pa le je: ker se revije Svet elektronike drži geslo: Revija za prave elektronike, se bomo administratorji trudili, da se bo tudi Foruma prijelo geslo: Forum za prave elektronike.

Vabim Vas, da pri tem tudi vi prispevate s svojimi post-i.

Vaš urednik!
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Gost






PrispevekObjavljeno: Pon Jan 19, 2004 3:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Čestitke!Če bo forum postal vsaj pol tok dober kot je reveja bo najboljši Exclamation
Nazaj na vrh
mi3ha
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 15:13
Prispevkov: 51
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 19, 2004 3:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Čestitke!Če bo forum postal vsaj pol tok dober kot je reveja bo najboljši Exclamation
_________________
Miha
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Gost






PrispevekObjavljeno: Pon Jan 19, 2004 7:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Citiram:
Čestitke!Če bo forum postal vsaj pol tok dober kot je reveja bo najboljši Exclamation

Idea Jst pa upam da bo ostal brez reklam Confused

lp
Miha
Nazaj na vrh
Gost






PrispevekObjavljeno: Tor Jan 20, 2004 11:40 am    Naslov sporočila: Re: Nov Forum revije Svet elektronike Odgovori s citatom

Jure je napisal/a:
Lep pozdrav!

Že kar nekaj mesecev nazaj smo na našem starem Forumu debatirali o njegovi obliki in pomanjkljivostih. Končno smo tudi v reviji Svet elektronike uporabili PHP Forum.

Kaj napisati ob otvoritvi novega Foruma razen tega, da mu želimo to, da se dobro prime? No nekaj pa le je: ker se revije Svet elektronike drži geslo: Revija za prave elektronike, se bomo administratorji trudili, da se bo tudi Foruma prijelo geslo: Forum za prave elektronike.

Vabim Vas, da pri tem tudi vi prispevate s svojimi post-i.

Vaš urednik!
Jure


Sem ze odkril napako Very Happy

Kliknil sem na eno od novih diskusij in pokazala se je crna stran od pilcoma: Not found. Napaka 404. Ne najdem zahtevanega dokumenta!
link: http://www.svet-el.si/phpBB2/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2



LP,
Slawc
Nazaj na vrh
RokR
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 9:45
Prispevkov: 127
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 20, 2004 3:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tale BUG je v tem, da karkoli kliknes od novih tem (na prvi strani foruma na vrhu) javi napako... Bugy life.
_________________
Home automation / pametna hiša / inteligentni dom / interaktivna hiša, medicina, urologija, elektronika, homemade, članki...
http://www.rodic.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
iskra
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 16:29
Prispevkov: 254
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 20, 2004 4:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Z veseljem pozdravljam nov forum , saj je bilo na starem kar težko sodelovati.
Upam , da bo tu VELIKO govora o programiranju z Baskomom , da bomo ob težavah lahko malo pojokali in dobili tolažilne odgovore Wink
Confused res je še zgodaj , ampak pripenjanje dadotek bi zelo prav prišlo Laughing
L.P. iskra
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
strobos
Mojster


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 17:26
Prispevkov: 32
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 20, 2004 5:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem že nekaj časa čakal na tak forum in kdor čaka, dočaka Very Happy

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Gost






PrispevekObjavljeno: Sre Jan 21, 2004 12:29 am    Naslov sporočila: bug v svežih duskisijah Odgovori s citatom

je bil odpravljen. Embarassed za nevsecnosti se iskrano opravicujem.

lep dan vsem se naprej,
webmaster
Nazaj na vrh
Gost






PrispevekObjavljeno: Sre Jan 21, 2004 12:36 am    Naslov sporočila: Re: bug v svežih duskisijah Odgovori s citatom

Anonymous je napisal/a:
je bil odpravljen. Embarassed za nevsecnosti se iskrano opravicujem.

lep dan vsem se naprej,
webmaster


te nocne me bodo ubile. tut pisat ne znam vec... Crying or Very sad
webmaster
Nazaj na vrh
vilko
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 11:54
Prispevkov: 807
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 23, 2004 8:30 am    Naslov sporočila: Odlično! Programska oprema za ta forum je odlična! Odgovori s citatom

Pozdravljen, Jure!
Ko sem se prvič prijavil na ta forum, sem bil nekako neprijetno presenečen, in celo zlovoljen: forum se mi je zdel prezapleten, pa prijava, pa vnašanje informacij, skratka, zdel se mi je birokratski. No in dobro, da sem svojo slabo voljo zadržal v sebi: Sedaj mi je ta forum prijazen, hitro najdem vse kar iščem, in želim se opravičiti za kritiko, ki sem jo imel v mislih.

Programska oprema za ta forum je odlična.
Vidim, da ste tudi dodali možnost, da k sporočilu pripnemo datoteke! Odlično!

Pozdrav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 23, 2004 10:24 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lep pozdrav Vilko in ostali!

Hvala za predloge in pohvale. Skupaj z vašimi predlogi in predvsem vprašanji in odgovori bomo poksrbeli, da bo Forum revije Svet elektronike ravno tako dober - če ne še boljši, kot je revija Svet elektronike!

Vse predloge o izboljšavah Foruma so dobrodošle, prosim pa za malo potrpljenja pri realizaciji Embarassed !

Lep pozdrav!
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Gost






PrispevekObjavljeno: Pet Jan 23, 2004 3:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Še en namig. Morda si videl, kako so me zafrkavali smeški v prejšnjem vprašanju. Morda bi bilo smiselno, da lahko avtor umakne iz foruma ponesrečeno besedilo. Seveda, nastopi potem vprašanje, kaj pa z odgovori, če že obstajajo? Vsekakor bi veljalo vsaj razmisliti, ali se ne bi dalo kaj narediti, morda predogled sporočila, predno klikneš na posšlji. A, ja, saj ta pa obstaja! Aah, kaj vse se še moram naučiti! Mislim, da je predogled čisto dovolj za ta moj problem, le pri prejšnjem sporočilu še nisem vedel zanj.
Pozdrav
Vilko Rolling Eyes
Nazaj na vrh
iskra
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 16:29
Prispevkov: 254
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 23, 2004 7:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Svoje prispevke lahko urejaš (popravljaš) , če malo bolj natančno pogledaš , imaš v desnem kotu svojega prispevka tudi rubriko "uredi" tako da svoje nerodnosti kadarkoli popraviš.
Dokler kdo ne odgovori , pa lahko prispevek tudi izbrišeš Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RokR
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 9:45
Prispevkov: 127
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 24, 2004 11:46 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

SE TOLE. Neumno je tole, pa bi blo fajn popravit/dodat. Tudi elektro-n ima to neumno nareto.
Skratka sveze teme bi bilo fajn prikazat. Ne samo zadnjih pet kot je na vrhu foruma... Racimo poglejte - nekdo ima vprasanje na katerega znam odgovoriti, ampak jaz sem gor 1x tedensko in bi bilo fajn imet kje link da mi prikaze TEME (NE sporocila!!!) in kot opcijo tudi sporocila zadnjega tedna ali x dni... Sicer je nekaj pod ISCI, a tam ce dam sporocila zadnjega tedna, mi nobenega ne da...

Resitev?

_________________
Home automation / pametna hiša / inteligentni dom / interaktivna hiša, medicina, urologija, elektronika, homemade, članki...
http://www.rodic.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Urednikov kotiček Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group