Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

I: oseba z dobrim znanjem elektronike za Kickstarter projekt

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
shark1
Novinec


Pridružen/-a: Sob Mar 2014 10:51
Prispevkov: 1

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 05, 2014 8:37 am    Naslov sporočila: I: oseba z dobrim znanjem elektronike za Kickstarter projekt Odgovori s citatom

Išče se oseba z dobrim znanjem elektronike in je pripravljena na sodelovanje pri Kickstarter projektu!

Ideja in tim:
Dobre pol leta nazaj sem kontaktiral 2 kolega, za katera sem vedel, da sta zelo dobra,
imata ogromno znanja in izkušenj vsak na svojem področju in sem jima predlagal,
da naredimo tim. Vsi smo sicer diplomirani inženirji elektrotehnike, vendar se je vsak od nas usmeril v svoje področje.
Povedal sem jima kakšna je moja vizija, da bi rad združil mobilne aplikacije in elektroniko, oba sta bila takoj za.
Za prvi "učni" projekt smo se odločili, da naredimo avtomobilček, katerega bomo lahko upravljali preko aplikacije.
Nadgradili smo ga z vsemi možnimi senzorji in dodatki, da se seznanimo z vsem,
kar nam bodo mogoče prišlo prav pri naslednjih projektih.
Projekt je sedaj na nikje 90%.
Žal pa smo sedaj izgubili enega izmed članov, ki je imel čez elektroniko (ženska prepoved!) Smile

Nov član:
Zato sedaj iščemo nekoga, ki je dober v elektroniki, da bi prevzel njegovo mesto, da sfiniširamo ta projekt in med tem časom
se odločimo za nov projekt s katerim bomo šli na Kickstarter.
Zbranih imamo veliko idej, nismo se pa še povsem odločili za eno. Članu, ki bo izbran v našo ekipo, se mu bodo predstavile
vse ideje in potem se bomo skupaj odločili za najboljšo.

Kickstarter projekt:
Pri projektu želimo realizirati novo idejo (prototip), katerega bomo predstavili na Kickstarterju in poskušali zbrati
potrebna sredstva za zagon proizvodnje.
Ne iščemo osebe za full time, ampak osebo, ki ima znanje, voljo in časa nekaj ur na teden.

Vsi zainteresirani se mi lahko javite tukaj ali na matija.janc@gmail.com


Slikci našega 1. "učnega" projekta:
http://demo.tvojnet.si/car/1.jpg
http://demo.tvojnet.si/car/2.jpg
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group