Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Program za programiranje na FE v ljubljani (UNI)

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Programska oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
optimist
Novinec


Pridružen/-a: Pet Dec 2013 20:01
Prispevkov: 1
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 14, 2013 12:05 pm    Naslov sporočila: Program za programiranje na FE v ljubljani (UNI) Odgovori s citatom

Pozdravljeni!
Sem dijak 4. Letnika tehniške gimnazije in se želim naučiti programiranja mikrokrmilnikov. Šolanje nameravam nadaljevati na FE v ljubljani- univerzitetna smer (elektronika) in zato me zanima v katerem programu se učijo na tem faksu, saj ne bi želel da se učim na drugem, ker sem slišal da je problem zamenjat program ko se ga enkrat navadiš. Sem že iskal po njihovi spletni strani pa nisem ničesar našel. Hvala za pomoč!

_________________
Nikoli se ne boj storiti česa, kar ne znaš! Spomni se: Noetovo barko je zgradil amater, Titanik pa profesionalci!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tilz0R
Začetnik


Pridružen/-a: Sre Jun 2012 16:41
Prispevkov: 16
Kraj: Črnomelj

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 12, 2014 3:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zagotovo boš imel C (1. letnik), pa še kaj Smile
_________________
Majerle Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Programska oprema Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group