Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Pomoč

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Ojačevalniki, predojačevalniki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
desert
Novinec


Pridružen/-a: Sob Jun 2013 11:43
Prispevkov: 3

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 01, 2013 9:45 am    Naslov sporočila: Pomoč Odgovori s citatom

Pozdravljeni!


Prosil bi vas za pomoč glede avto ozvočenja.
Namen imam kupiti woofer Ground Zero GZPW 15X ,in ima 4000w RMSa, in pa 2 x 1 Ohm.
Sedaj pa me zanima, če bi bil ojačevalec Dragster DAF 3001 dovolj močan?
Imam pa še naslednje vprašanje ali bi potreboval tudi kondenzator in pa če bi ga potreboval koliko močnega.

Zahvaljujem se vam za pomoč.

Lp Desert Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 01, 2013 10:15 am    Naslov sporočila: Re: Pomoč Odgovori s citatom

desert je napisal/a:
Pozdravljeni!


Prosil bi vas za pomoč glede avto ozvočenja.
Namen imam kupiti woofer Ground Zero GZPW 15X ,in ima 4000w RMSa, in pa 2 x 1 Ohm.
Sedaj pa me zanima, če bi bil ojačevalec Dragster DAF 3001 dovolj močan?
Imam pa še naslednje vprašanje ali bi potreboval tudi kondenzator in pa če bi ga potreboval koliko močnega.

Zahvaljujem se vam za pomoč.

Lp Desert Smile


Uh, zanimivo vprašanje, se pa bojim, da je to vprašanje namenjeno za kakšen drug forum.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
desert
Novinec


Pridružen/-a: Sob Jun 2013 11:43
Prispevkov: 3

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 01, 2013 10:23 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja nisem vedel na kateri forum bi to uvrstil. Potem sem se pa odločil da na tega saj je tema o ojačevalcih, in sem pomislil da bo to uredu.

Lp Desert
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 16:29
Prispevkov: 254
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 01, 2013 1:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

4000 rms .... pri takih močeh moraš obvezno imeti zunanje napajanje.... accuji , ne prenesejo tega . Zakaj pa boš rabil take moči ? Moram te še opozoriti da bi moral obvezno avto zvočno izolirati , sicer ne bo efekta (saj bo vsa vibriral) da ne govorimo o tem , da bodo skoraj vse zvari kaj kmalu popustili. Ali pa vsaj na spojih bo popustila barva in bo rja zmagala nad kataforezo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
desert
Novinec


Pridružen/-a: Sob Jun 2013 11:43
Prispevkov: 3

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 02, 2013 11:05 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hwala za pojasnilo. Koliko močno ozvočenje bi mi ti svetoval za v avto ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 16:29
Prispevkov: 254
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 02, 2013 11:34 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes ima že vsak avtoradijo preko 4X20W izhoda. Bolj pomembno od Wattov se mi zdi to , kaj lahko nanj priklopiš... recimo MP ... ali kaj podobnega...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Ojačevalniki, predojačevalniki Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group