Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Tečaji Bascom-AVR in Visual Basic
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Programska oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 01, 2009 6:45 am    Naslov sporočila: Tečaji Bascom-AVR in Visual Basic Odgovori s citatom

Lep pozdrav sem!

Med poletjem bomo organizirali več Bascom-AVR tečajev. Nekateri ste se že navadili, da so začetni tečaji vsako drugo sredo v mesecu, zato tega nismo spreminjali.

Dodali smo Bascom-AVR nadaljevalni tečaj, ki se bo odvijal vsako 3. sredo.

Kot novost smo pripravili tudi začetni tečaj za Visual Basic.

Opisa Bascom-AVR in Visual Basic tečajev smo dodali na spletno stran:

http://www.svet-el.si/izobrazevanje/tecaji

Izkoristite poletni čas za nabiranje novih znanj!

Lep pozdrav!
Jure


Nazadnje urejal/a Jure Tor Feb 07, 2012 8:08 pm; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 02, 2009 6:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lep pozdrav vsem!

Še eno presenečenje smo predvideli za udeležence tečajev. Vsi udeleženci tečajev boste imeli možnost nabaviti licenčni Bascom-AVR po nižji - poletni ceni 69,00 € (redna cena 89,00€). Vse cene so z vključenim DDV.

Sodelovanje na tečaju ni pogoj da licenčni Bascom-AVR kupite po akcijski ceni. Do akcijske cene ste upravičeni tudi, če kopijo tega sporočila pošljete še dvema prijateljema, moj e-naslov (stik@svet-el.si) pa dali v CC. Jaz si bom zabeležil, da ste upravičeni do akcijske cene Bascom-AVR in vas o tem tudi obvestil. Zaloga je namreč omejena!

Lp
Jure


PS: Se vam ne zdi, da je že čas, da se zahvalite avtorju Bascoma tako, da kupite licenčno verzijo programa, ki ga s pridom uporabljate vsa leta?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
marc
Profesionalec


Pridružen/-a: Ned Maj 2009 10:08
Prispevkov: 243
Kraj: Polzela

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 04, 2009 2:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hi,
eno vprašanje imam.

V šoli imamo licenčni program step7,ki ima licenco samo eno leto.Ko mine leto naokoli mora šola podalšati licenco oz. dati nekaj $$.

Za BASCOM licenčni program vela enako ali ne?Ali je licenca za skos?

Lep pozdrav Marc.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sortaj
Novinec


Pridružen/-a: Pon Okt 2008 11:10
Prispevkov: 8
Kraj: Vipava-Štanjel

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 05, 2009 3:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Zanima me, če je že kaj prijav za začetniški tečaj Bascom AVR 8.7.?
Prijavo sem poslal včeraj.
Ker me malo za*bava internet explorer in ne vem če je poslalo?




lp

_________________
lp


Nazadnje urejal/a sortaj Tor Jan 25, 2011 2:46 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 05, 2009 11:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sortaj je napisal/a:
Pozdravljeni!

Zanima me, če je že kaj prijav za začetniški tečaj Bascom AVR 8.7.?
Prijavo sem poslal včeraj.
Ker me malo za*bava internet explorer in ne vem če je poslalo?
(mail: jernejsorta(afna)gmail.com)

lp


Jernej,

tvoja prijava je prišla - hvala. Sicer pa so poleg tebe tudi druge prijave za ta tečaj, tako da se tudi ta termin polni. Prvi termin (v juniju) je pa že (itak) poln.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
dkone
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Dec 2005 17:03
Prispevkov: 176
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 08, 2009 8:49 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

marc je napisal/a:
Hi,
eno vprašanje imam.

V šoli imamo licenčni program step7,ki ima licenco samo eno leto.Ko mine leto naokoli mora šola podalšati licenco oz. dati nekaj $$.

Za BASCOM licenčni program vela enako ali ne?Ali je licenca za skos?

Lep pozdrav Marc.


To tudi mene zanima,za licenco,ali velja za skos,ali za določeno verzijo/obdobje?

_________________
Lp,Denis
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 08, 2009 9:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dkone je napisal/a:

To tudi mene zanima,za licenco,ali velja za skos,ali za določeno verzijo/obdobje?


Pri Bascomu je tako: ko enkrat kupiš licenco - in če je ne izgubiš, ni potrebno kupovati nove. Celo tako je, da imajo licenčni uporabniki brezplačen upgrade, ko pride ven.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
sortaj
Novinec


Pridružen/-a: Pon Okt 2008 11:10
Prispevkov: 8
Kraj: Vipava-Štanjel

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 05, 2009 3:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Od nekje sem si zastonj "zrihtal" prenostnik (sicer z slabo baterijo), ki ima naložen še WIN2000 Very Happy s podatki:

procesor: 1000MHz
RAM: 256MB

Bo zadostoval za tečaj? Da si v nasprotnem primeru drugega dobim Very Happy

Namestil sem si BASCOM-AVR IDE [1.11.9.1] DEMO
in AVR studio 4.


lp

_________________
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 05, 2009 7:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sortaj je napisal/a:
Pozdravljeni!

Od nekje sem si zastonj "zrihtal" prenostnik (sicer z slabo baterijo), ki ima naložen še WIN2000 Very Happy s podatki:

procesor: 1000MHz
RAM: 256MB

Bo zadostoval za tečaj? Da si v nasprotnem primeru drugega dobim Very Happy

Namestil sem si BASCOM-AVR IDE [1.11.9.1] DEMO
in AVR studio 4.


lp


Jernej,

s sabo prinesi napajalnik za prenosnika in bo OK.

Lp
Jure

PS: si se prijavil?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
sortaj
Novinec


Pridružen/-a: Pon Okt 2008 11:10
Prispevkov: 8
Kraj: Vipava-Štanjel

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 05, 2009 8:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

DA!

4.6. 2009 Very Happy

Jure je napisal/a:


Jernej,

tvoja prijava je prišla - hvala. Sicer pa so poleg tebe tudi druge prijave za ta tečaj, tako da se tudi ta termin polni. Prvi termin (v juniju) je pa že (itak) poln.

Lp
Jure




lp

_________________
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 07, 2010 1:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lep pozdrav vsem,

spletno stran Bascom-AVR tečajev smo malenkost prenovili. Dodali smo ji izjave udeležencev. Spletna stran se nahaja na tej povezavi.

Nekateri komentarji so izredno zanimivi, predlagam, da si jih preberete.

Lep pozdrav!
Jure


Nazadnje urejal/a Jure Tor Feb 07, 2012 9:27 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
MadMax
Profesionalec


Pridružen/-a: Pet Sep 2006 5:36
Prispevkov: 91
Kraj: Črnomelj

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 05, 2012 11:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za začetni tečaj Bascom AVR zadostuje poleg ostalega (prenosnik s prostim USB, zadnji Bascom demo) AVRStudio 4.19, ali mora nujno biti tazadnji, 5.nekaj?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 06, 2012 8:33 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

MadMax je napisal/a:
Za začetni tečaj Bascom AVR zadostuje poleg ostalega (prenosnik s prostim USB, zadnji Bascom demo) AVRStudio 4.19, ali mora nujno biti tazadnji, 5.nekaj?


Na tečaju delamo na programu AVR Studio 4, ki ga na hitro predstavimo, sicer pa delamo z Bascom AVR programom.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
MadMax
Profesionalec


Pridružen/-a: Pet Sep 2006 5:36
Prispevkov: 91
Kraj: Črnomelj

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 06, 2012 10:27 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za pojasnilo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
protoncek
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Maj 2007 9:25
Prispevkov: 303
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 07, 2012 5:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jure, tisti link do strani s tečaji je napaka 404...
_________________
http://www.protoncek.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Programska oprema Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group