Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Priklop/ojačanje zvočnikov
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Zvočniki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
GlowMonkey
Novinec


Pridružen/-a: Sre Jun 2011 19:43
Prispevkov: 9

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 15, 2011 7:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

no kupil sem ta kabel kot si predlagal a imam še nekaj težav glede vezave Smile ampak trenutno ne potrubujem pomoči pri tem ampak bi mi prav prišel en nasvet. iz nekega starega radia sem vzel 2 zvočnika ter ju zvezal skupaj (oba sta 8 ohmska zato sem ju zaporedno) ampak ko ju vežem na mp3 kabel (spet iz nekih manjših zvočnikov za računalnik pridobljen kabel) in to priklopim na mobilca ven dobim jakost zvoka za slušalke.. ali potrebujem dodaten ojačevalec ali kable skupaj scinkati? ali pa nekaj čisto tretjega.. :S se že vnaprej zahvaljujem za odgovor Smile
_________________
Se svetim. Sem opica. Sem SvetlečaOpica!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
protoncek
Profesionalec


Pridružen/-a: Sob Maj 2007 9:25
Prispevkov: 303
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 20, 2011 5:53 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, rabiš ojačevalec. Že kakšen tak, ki je v računalniških zvočnikih bo dober.
_________________
http://www.protoncek.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ziga555
Mojster


Pridružen/-a: Ned Jan 2011 0:04
Prispevkov: 21
Kraj: Ribnica

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 08, 2011 8:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bom kar semle vtaknil svoje vprašanje. Zanima me kako je z TDA 7924 vezan v bridge in tokovno zaščito na 4 ohmskih zvočnikih, je res da je problem da se vklaplja tokovna zaščita?
_________________
Nič nisi, če si to kar si, samo zaradi drugih
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 09, 2011 7:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ziga555 je napisal/a:
Bom kar semle vtaknil svoje vprašanje. Zanima me kako je z TDA 7924 vezan v bridge in tokovno zaščito na 4 ohmskih zvočnikih, je res da je problem da se vklaplja tokovna zaščita?


Žiga,

vklaplja se termična zaščita, ker se TDA7294 preveč greje pri 4 Ohmskih zvočnikih. Se pravi, če boš čipe dovolj dobro hladil (ali manj obremenjeval), bo vse lepo delalo, tako kot pri nas v uredništvu.

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Zvočniki Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group