Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

B&C speakers

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Zvočniki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Model
Mojster


Pridružen/-a: Sob Nov 2008 9:20
Prispevkov: 22

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2009 6:01 pm    Naslov sporočila: B&C speakers Odgovori s citatom

Zdravo

Zanima me kaj mislite o zvočniku ki je v 34cmx34cmx34cm ohušju basreflex zvočnik pa je trdo vpet.
tukaj pa so karakteristike
http://www.bcspeakers.com/product.php?id=0000000045

ali bo od tega zvočnika dovolj basa če ga priklopim na 350W moči ali bi bilo bolše če kupim kak mehko vpet zvočnik in z manj nominalne moči??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gustav
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jun 2005 17:19
Prispevkov: 768

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2009 9:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz zvocnikov, ki niso v 35cmx35cmx35cm ohisju, sploh ne pogledam, ker nimajo dovolj basa.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Model
Mojster


Pridružen/-a: Sob Nov 2008 9:20
Prispevkov: 22

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2009 9:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja neko velikost prikolice se mi pa tudi ne da delati.

Mene je zanimalo če bo zvočnik z 700W RMS trdo vpet v takem ohišju prikljopljen na 350W RMS dal dovolj od sebe ali bi bilo bolše kupiti zvočnik mehko vpet in z 400W RMS? načrt (34x34x34) je originalno mišljen za ta zvočnik.

Zanima pa me tudi kako je s kretnicami v sub-ih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gustav
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jun 2005 17:19
Prispevkov: 768

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2009 10:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Upal sem, da bos dojel, da si napisal samo kup bedarij, na katere ni mogoce dati (pravilnega) odgovora, izpustil pa vse bistvene podatke. Zaman Sad

Ali bo zvocnik "dal dovolj od sebe" je odvisno od tega, kaj tebi sploh pomeni da "da dovolj od sebe" ter od njegove ucinkovitosti v povezavi z mocjo ojacevalnika. Ti nisi navedel nic od tega.

Ce bi rad smiseln odgovor, potem smiselno vprasaj. Zame ze 20W 86 dB/m/W zvocnik "da dovolj od sebe" za poslusanje muzike, kar pa ne pomeni nujno, da velja isto tudi zate.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Model
Mojster


Pridružen/-a: Sob Nov 2008 9:20
Prispevkov: 22

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2009 3:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

konkretne informacije

sm zadovoln
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Zvočniki Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group