Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Obisk VN F1 v Budimpešti

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 06, 2009 7:50 am    Naslov sporočila: Obisk VN F1 v Budimpešti Odgovori s citatom

Farnell, vodilni distributer elektronskih komponent, se je odločil, da svojim kupcem popestri poletje in jim ponudi priložnost, da neposredno doživijo Veliko nagrado Formule 1 v Budimpešti. Vstopnice za Veliko nagrado, nastanitev v hotelu s 4 zvezdicami, brezplačen prevoz in sobotna večerja že čakajo na srečne nagrajence!

Da postanete eden od nagrajencev, morate preprosto naročiti izdelke pri podjetju Farnell do 10. julija s promocijsko kodo, ki jo najdete na Farnellovem spletnem mestu. A to še ni vse! Ta nagradna igra ne temelji na žrebanju, pač pa na posebnem točkovnem sistemu, zato lahko kupci pomagate svoji sreči. Če naročite izdelke, ki jih priporočajo naslednji proizvajalci, dobite dodatne točke: Microchip, Texas Instruments, Fairchild, Freescale, Avago, Molex, Tyco Electronics, CKI, Bourns.

Nagradna igra Formule 1 ni zgolj posladek za kupce, pač pa kaže tudi na Farnellovo tesno sodelovanje z vodilnimi proizvajalci na trgu. Ta partnerstva omogočajo Farnellu, da ponudi svojim kupcem najnovejšo tehnologijo tako, da doda vsak teden med svojih obstoječih 480.000 izdelkov še 700 novih, ki so na voljo s pošiljko že naslednji dan za samo 5 evrov.

Da izkoristite priložnost in prejmete vikend potovanje na Veliko nagrado Formule 1, preprosto naročite prek Farnellovega spletnega mesta www.farnell.com/si .

Če bi si želeli videti najboljše dirkače sveta in si privoščiti nekaj razkošja, potem je to sporočilo zagotovo namenjen prav vam!


Nazadnje urejal/a Jure Pon Jul 13, 2009 6:38 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 19:06
Prispevkov: 234

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 07, 2009 11:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tole mi je priletelo tudi na email. Osebno smatram. da smo elektroniki zelo preračunjivi ter redko kupujemo nekaj v tri dni. Resnično me zanima koliko je bilo takih, ki so nekaj naročili z namenom, da bi morebiti prejeli nagrado. Od Farnela sem pričakoval kako novico s področja elektronike ne pa tovrsten spam.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 16:29
Prispevkov: 254
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 08, 2009 7:39 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Silvo je napisal/a:
Tole mi je priletelo tudi na email. Osebno smatram. da smo elektroniki zelo preračunjivi ter redko kupujemo nekaj v tri dni. Resnično me zanima koliko je bilo takih, ki so nekaj naročili z namenom, da bi morebiti prejeli nagrado. Od Farnela sem pričakoval kako novico s področja elektronike ne pa tovrsten spam.
Very Happy Silvo , kriza in to globalna , pa je potrebno vse trnke uporabiti Wink Sicer pa vseeno bolje to kot pa Tako nategovanje Twisted Evil
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure
Urednik


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 12:51
Prispevkov: 2132
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 08, 2009 10:17 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Silvo je napisal/a:
Tole mi je priletelo tudi na email. Osebno smatram. da smo elektroniki zelo preračunjivi ter redko kupujemo nekaj v tri dni. Resnično me zanima koliko je bilo takih, ki so nekaj naročili z namenom, da bi morebiti prejeli nagrado. Od Farnela sem pričakoval kako novico s področja elektronike ne pa tovrsten spam.


Moram reči, da sem pred nekaj dnevi naročil od Farnela robo, nisem pa imel časa, da bi šel čez vso proceduro, da bi se uvrstil v žrebanje. In tudi, če bi bila ta procedura kratka, se ne bi prijavil, ker niti ne utegnem iti na ogled F1 niti me to toliko ne motivira... Kot občasni uporabnik Farnelovih storitev bi rajši videl, da žrebajo brezplačni nakup pri njih, kot pa da ponujajo ogled F1...

Lp
Jure
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Glitch
Mojster


Pridružen/-a: Sob Apr 2006 6:42
Prispevkov: 26

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 08, 2009 12:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Silvo je napisal/a:
Tole mi je priletelo tudi na email. Osebno smatram. da smo elektroniki zelo preračunjivi ter redko kupujemo nekaj v tri dni. Resnično me zanima koliko je bilo takih, ki so nekaj naročili z namenom, da bi morebiti prejeli nagrado. Od Farnela sem pričakoval kako novico s področja elektronike ne pa tovrsten spam.


Ma daj no... a o kako conrad oglašuje te pa ne moti? Ljudje, ki kupujejo pri farnelu, v veliki vecini ne kupujejo tja v tri dni. Kaj pa tisti, ki hodijo na izlete v neuhold ipd.? Ali pa pri sosedu kupijo dva cela prsuta namesto nobenega, ker je ravno 50% popust?

Ce imas priloznost, jo izkoristis. To seveda leti na farnel, ko res nekaj rabis, ne prsut.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 19:06
Prispevkov: 234

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 08, 2009 10:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Glitch je napisal/a:
Silvo je napisal/a:
Tole mi je priletelo tudi na email. Osebno smatram. da smo elektroniki zelo preračunjivi ter redko kupujemo nekaj v tri dni. Resnično me zanima koliko je bilo takih, ki so nekaj naročili z namenom, da bi morebiti prejeli nagrado. Od Farnela sem pričakoval kako novico s področja elektronike ne pa tovrsten spam.


Ma daj no... a o kako conrad oglašuje te pa ne moti? Ljudje, ki kupujejo pri farnelu, v veliki vecini ne kupujejo tja v tri dni. Kaj pa tisti, ki hodijo na izlete v neuhold ipd.? Ali pa pri sosedu kupijo dva cela prsuta namesto nobenega, ker je ravno 50% popust?

Ce imas priloznost, jo izkoristis. To seveda leti na farnel, ko res nekaj rabis, ne prsut.


Od kot pa tebi to? Prebiraš mojo pošto? Conradovega spama NE prejemam. Še več z njimi sem imel pravo "vojno" glede nezaželene pošte, kajti kljub temu, da sem pošto odjavil je še vedno prihajala. Tole lahko potrdi Iztok, katerega sem osebno prosil, da odmakne moj email z njhovega reklamnega strežnika.

Tukaj sem celo težavo opisal na forumu.

Če pa pa je glede neuholda letelo name - to ni tvoj problem. Za moje "izlete " nisi nič prispeval...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Razno Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group