Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Philips D class

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Ojačevalniki, predojačevalniki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
IR ELECTRONIC-Armin
Začetnik


Pridružen/-a: Sre Jan 2004 16:34
Prispevkov: 11

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 28, 2004 4:51 pm    Naslov sporočila: Philips D class Odgovori s citatom

Pozdrav!
Ne vec cisto novi, pa vseeno, D class integrirani ojacevalniki:
TDA8920/21/22/24TH z močmi od 2x25W do 2x120W( 200W mono 4ohm).
Zanimivi za samogradnjo, malo manjse moci, za kaksen woofer doma poganjat super zadeva.

L.P. Armin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
RokR
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 9:45
Prispevkov: 127
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 28, 2004 5:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hi. Tole je videti kot ponudba samplov Confused ... Kaksni so pogoji? Twisted Evil Verjetno bo kaksnega kolega zanimalo naredit kak 120Wx2 amp. Ali je zgolj reklama za prodajo Very Happy ?
_________________
Home automation / pametna hiša / inteligentni dom / interaktivna hiša, medicina, urologija, elektronika, homemade, članki...
http://www.rodic.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
IR ELECTRONIC-Armin
Začetnik


Pridružen/-a: Sre Jan 2004 16:34
Prispevkov: 11

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 29, 2004 8:55 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Very Happy Lahko je eno in drugo - hec- je bilo namenjeno kot novica vsem ki spremljajo svet akustike in novih produktov.

Armin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
RokR
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 9:45
Prispevkov: 127
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 29, 2004 10:59 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se opravicujem Embarassed . Malo sem bil slabe volje zaradi w32.novarg.a@mm crva, pa sem bil malo zloben. Sicer nisem navajen na forumih brat reklam prodajalcev. Sicer pa kako da prodajate cipe po komadih? Nazadnje, ko sem se zanimal za nakup pri vas ste imeli pogoj nakup mislim da vsaj za ene 10.000 sit in se to z nekim vmesnim skakanjem na banke ipd. Question
_________________
Home automation / pametna hiša / inteligentni dom / interaktivna hiša, medicina, urologija, elektronika, homemade, članki...
http://www.rodic.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
IR ELECTRONIC-Armin
Začetnik


Pridružen/-a: Sre Jan 2004 16:34
Prispevkov: 11

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 29, 2004 11:19 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

RokR je napisal/a:
Se opravicujem Embarassed . Malo sem bil slabe volje zaradi w32.novarg.a@mm crva, pa sem bil malo zloben. Sicer nisem navajen na forumih brat reklam prodajalcev. Sicer pa kako da prodajate cipe po komadih? Nazadnje, ko sem se zanimal za nakup pri vas ste imeli pogoj nakup mislim da vsaj za ene 10.000 sit in se to z nekim vmesnim skakanjem na banke ipd. Question


Ja, res je,samo omejitev ni 10K SIT ampak 5K SIT.Smo podjetje, orientirano na veleprodajo-hvala bogu, tako kot vecina ostalih.Nekateri
so maloprodajo obdrzali, nekateri ukinili, nekateri imajo samo maloprodajo drugi kombinirano.
Visina 5K SIT ni ne vem kaksna stevilka, ponavadi je veliko vec-ce ze kupujes in imas aplikacijo ali razvoj.
Predstavljaj si kupca 100 razlicnik uporov, s ceno enega recimo 5SIT.
Vse skupaj 500SIT, material pa lahko nabiras in vpisujes 3ure. Very Happy
Nekako zato.
Usmerjeni smo predvsem na tehnicno ( jaz)pomoc strankam pri razvoju in seveda dobri obvescenosti stank ter javnosti z novitetami, logicno linij katere zastopamo.Tako da tukaj ne govorimo ravno o reklami, le to imamo ze v reviji.Gre bolj za informiranje glede najnovejsih tehnologij, produktov ipd.

Armin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
reber
Profesionalec


Pridružen/-a: Pon Jan 2004 9:40
Prispevkov: 187
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 30, 2004 9:00 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lahko bi napisal cene teh IC-jev in če so ugodne, bodo IC-ji gotovo zanimivi. Pa seveda kako priti do njih, jaz že dolgo nisem bil pri vas v tgovini, včasih pa sem kupoval veliko. Nazadnje sem nabavil nekaj sto relejev iz razprodaje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Ojačevalniki, predojačevalniki Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group