Kazalo po Svet elektronike forumu Svet elektronike
Revija za prave elektronike
 
AlbumAlbum   Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

HT 8950

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Za začetnike
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Elektronček
Gost





PrispevekObjavljeno: Tor Sep 23, 2008 12:40 pm    Naslov sporočila: HT 8950 Odgovori s citatom

Živjo!
Zanima me samo,ali je treba HT 8950 programirati?
Že v naprej hvala za odgovore.

lp,Nejc!
Nazaj na vrh
plutonij210
Novinec


Pridružen/-a: Ned Avg 2008 17:59
Prispevkov: 7

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 23, 2008 7:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne, to je integrirano vezje!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 19:06
Prispevkov: 234

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 23, 2008 8:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

plutonij210 je napisal/a:
Ne, to je integrirano vezje!


To je Voice Modulator. Seveda ga je potrebno sprogramirati. Doma nekje imam za njega celo programator.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 19:06
Prispevkov: 234

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 23, 2008 9:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Našel tudi programator. Stvar je že precej stara. Zadevo mi je nekoč nekdo podaril z nekaj primerki zgoraj omenjenih čipov. Takrat sem stvar tudi preizkusil. Imel pa sem težave z softwerom. Tako da je vse skupaj delalo bolj na pol. (Če se prav spomnim softera za windowse starejše od W95 nisem našel. ) Na W98 pa zadeva ni delala najbolje. Uničil sem kar nekaj čipov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Elektronček
Gost





PrispevekObjavljeno: Sre Sep 24, 2008 7:13 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za odgovore!
To se pravi, da ga je treba programirati.Če ima kdo program,mu ga ni treba napisati,saj programatorja sploh nimam.Zanimalo me je samo če lahko nekaj naredim brez programiranja.
Lp,Nejc!
Nazaj na vrh
plutonij210
Novinec


Pridružen/-a: Ned Avg 2008 17:59
Prispevkov: 7

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 24, 2008 2:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Silvo, potem pa ne mislima enakega. Jaz mislim tega, iz tega KITa! Ta KIT imam tudi doma in je gor točno ta čip.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Profesionalec


Pridružen/-a: Tor Jan 2004 19:06
Prispevkov: 234

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 24, 2008 6:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

plutonij210 je napisal/a:
Silvo, potem pa ne mislima enakega. Jaz mislim tega, iz tega KITa! Ta KIT imam tudi doma in je gor točno ta čip.


Imaš kar prav. Nisem imel istega čipa v mislih. Embarassed Moram poiskati po delavnici, če najdem še kak primerek. Tiste, ki sem jih imel sam so imeli OTP rom. Sam software progamatorja je omogočil konverzijo mislim da, waw datoteke v ustrezen format. S programatorjem pa si potem to trajno zapekel v eprom.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
plutonij210
Novinec


Pridružen/-a: Ned Avg 2008 17:59
Prispevkov: 7

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 24, 2008 8:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, saj ne veva, kdo ima prav. Odvisno, kateri čip on (Elektronček) misli...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Elektronček
Gost





PrispevekObjavljeno: Pet Sep 26, 2008 2:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Najlepša hvala!
Točno ta čip iz tega kit kompleta sem mislil!Ko sem se začel ukvarjati z elektroniko sem kupil ta kit komplet.Nisem ga dobro sestavil in mi ni delal.
Potem pa sem hotel to narediti znova pa sem izgubil shemo.
To se pravi nič programiranja.
Še nekaj me zanima.Rad bi si izdelal kit,pri katerem se uporablja programiran čip.Ali v kitu dobiš že sprogramiran čip,ali ga moraš sprogramirati sam?
Lp Nejc!
Nazaj na vrh
plutonij210
Novinec


Pridružen/-a: Ned Avg 2008 17:59
Prispevkov: 7

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 26, 2008 10:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To pa nimam pojma. Sploh se nisem slišal za kakšen taki KIT.

Sicer pa, če bi dobil zraven že sprogramiran čip, je to potem enako, kot bi imel eden IC. Saj ga bi samo zalotal, kot vsakršen drug čip in tudi funkcije bi imel samo neke določene.

Če ne pa poglej na www.velleman.be pod Velleman project, na dnu seznama.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Elektronček
Gost





PrispevekObjavljeno: Sob Sep 27, 2008 2:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Takih kitov kjer je treba programirati je veliko.
Jaz bi si izdelal LED clock.
Lp,Nejc!
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Svet elektronike forumu -> Za začetnike Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group